„Záleží nám na rybníku“ – VN Uhorské

Zámerom projektu „Záleží nám na rybníku“, podporeného Nadáciou Orange, je pomocou dobrovoľníkov zveľadenie okolia uhorštianskeho rybníka .

Máš rád uhorštiansky rybník, vnímaš nedostatky jeho okolia a si ochotný zo slobodného rozhodnutia venovať mu časť svojho voľného času, zručnosti a vedomosti na jeho zveľadenie? V tom prípade Ťa pozývame ako dobrovoľníka k realizácii projektu „Záleží nám na rybníku“, podporeného Nadáciou Orange. Zámerom neformálnej skupiny je spoločne s dobrovoľníkmi vyčistiť okolie rybníka, navrhnúť umiestnenie odpadkových košov, lavičiek a detskej preliezky, následne vyrobiť koše, lavičky, stojan na bicykle a osadiť ich do prostredia, obnoviť dve existujúce zanedbané ohniská. Každý z nás je v niečom dobrý a možno ostatní o Tvojej prednosti nevedia a práve tým nám môžeš pomôcť. Napríklad uvítame dobrovoľníka, ktorý kvalitnejšie nafotí priebeh projektu.
Vítaní ste všetci nadšenci, rybári, chatkári, rekreanti, mládež. Veríme, že sa počas realizácie projektu budeme spolu cítiť dobre, nielenže čosi nové vytvoríme, ale aj utužíme naše vzťahy a snáď budeme v podobných akciách pokračovať ďalej.

DARCOVIA , ľudia ktorý nešetria čas a trohcu peňazí na dobrú vec .

darcovia

samozrejme spomenieme aj dobrovoľníkov ktorý pomohli pri zveladovaní

VN UHORSKÉ

dobrovolnici

Viac fotiek a informacií najdete na facebook stránke projektu

TU

Tento obsah bol zaradený v Novinky. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *